Hakkımızda

Kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisiyle Bursalıoğlu Et ve Et Ürünleri ekibi olarak birmilyonnokta.com platformundaki yerimizi aldık. Gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği sayesinde benzersiz bir alışveriş deneyimi sunma fırsatına sahip bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Her zaman sağlık ve hijyen şartları doğrultusunda işimize devam etmeniz ise gönül rahatlığıyla bizi tercih etmenizi sağlar. Bunun yanı sıra ürün çeşitliliğimizle damaklarınıza da fazlasıyla hitap ediyoruz.

Sektör olarak Afyon alışveriş alanında tüm gücümüzle çalışmaya devam etmekteyiz.Dana ve kuzu ürünlerimizle birlikte şarküteri çeşitlerimizi de beğeninize sunuyoruz. İşletmemizi ziyaret ettiğinizde kusursuz bir hizmet anlayışıyla sizi karşılıyor ve isteklerinize göre dilediğiniz hazırlığı gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda önceden hazırladığımız ürünlerimizi de satın alarak, keyifle lezzetlerimizin tadına varabilirsiniz.

İşletme olarak her zaman güler yüzlü bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Dana sote, kuşbaşı, kıyma, bonfile, pirzola, biftek, ciğer ve tavşan eti gibi çok sayıdaki çeşidimizi sizlere sunmak için görev başında bekliyoruz. Bunun yanı sıra alışverişe açık bölgelerimiz ve depo alanlarımızda insan sağlığına tehdit oluşturabilecek en ufak bir soruna bile müsaade etmiyoruz.

Tadına doyum olmaz lezzetli ürünlerimizi çok daha rahat bir şekilde alabilmeniz için fiyatlarımızı titizlikle hesaplamaktayız. Olabildiğince düşük düzeylerde tutmaya çalıştığımız ücretler aracılığıyla dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Böylelikle sofralarınıza beklediğiniz oranın çok üzerinde lezzetleri taşımış ve ailecek keyifli vakit geçirmiş olursunuz.

Yorumlar

Hediye P.
5 Yıldız

Temiz düzgün esnaf kaliteli sucuk. Afyon'da 1 numara

Gönül Ç.
5 Yıldız

Sucukları hem lezzetli hem de fiyatları uygun.

Ahmet T.
5 Yıldız

Afyon merkezde bulunan bir işletme.Temiz ve hijyen kurallarına uygun tek firma.